Powrót do listy aktualności

KONKURS „Basia i cztery pory roku” – upiększ rysunki i wygraj nagrody od Kina Dzieci i EGMONT Polska

Basia lubi wszystkie pory roku! A ty? Którą najbardziej? Festiwal Filmowy Kino Dzieci czeka do 15 września na zdjęcia prac najmłodszych z upiększonymi dowolną techniką rysunkami z Basią! Karta z rysunkami do ubarwienia znajduje się TUTAJ.

Basia_konkurs_foto

Organizatorem konkursu jest EGMONT Polska, wydawca serii książek „Basia” oraz Festiwal Filmowy Kino Dzieci. Na Festiwalu zostaną zaprezentowane cztery odcinki, w tym dwa premierowo, serialu wyprodukowanego przez Grupę Smacznego na podstawie serii książek.

Dla autorów najciekawszych prac przygotowaliśmy trzy nagrody główne oraz wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymają zestawy książek z przygodami Basi oraz upominki filmowe od Kina Dzieci. Prezentacja zwycięskich prac i wręczenie nagród nastąpi 23 września na specjalnym pokazie serialu „Basia” w Warszawie. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Na zdjęcia i skany prac wykonanych przez dzieci w wieku 3-8 lat czekamy do 15 września pod adresem mailowym kontakt@nowehoryzonty.pl. Maila należy opatrzyć tytułem „Basia konkurs”, a w treści wiadomości, oprócz załącznika ze zdjęciem bądź skanem pracy, podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania (miejscowość) autora pracy oraz imię i nazwisko opiekuna.

Czas uwolnić wyobraźnię i sięgnąć po kredki!

Załącznik 1 – regulamin Konkursu „Basia i cztery pory roku”

Załącznik 2 – karta konkursowa z rysunkami do dokończenia

NAGRODZONE PRACE