Powrót do listy aktualności

Bezpłatny pokaz filmu „Gdzie jesteś, Bernadette?”- zaproszenie dla wychowawców, dyrektorów i rodziców

Zapraszamy wychowawców, dyrektorów i rodziców na bezpłatny pokaz filmu „Gdzie jesteś, Bernadette?”

Projekcja najnowszego filmu w reż. Richarda Linklatera, na podstawie bestsellerowej powieści Marii Semple z Cate Blanchett (laureatką dwóch Oscarów) w roli głównej, odbędzie się 10 września (wtorek) br. o godz. 16:30 w Kinie Muranów, ul. Andersa 5, Warszawa.

Krótką prelekcję przed seansem przeprowadzi Katarzyna Gałązka – trenerka związana z Family Labem i ideami rodzicielstwa bliskości Jespera Juula.

“Czym jest wychowanie? Kiedy patrzymy na znudzone twarze dzieci, słuchających naszych umoralniających monologów, przeczuwamy, że wychowanie ma z nimi niewiele wspólnego. Wychowuje nie to co mówimy, ale to, na ile autentycznie i w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami żyjemy. Kontakt z dziećmi to jednocześnie wyzwanie i szansa, bo dzieci zapraszają nas nas do bycia bliżej naszej prawdy. To wymaga zdjęcia maski, czasem też podjęcia decyzji pod prąd otoczeniu, ale nagrodą jest większe poczucie sensu i satysfakcja z życia.”  – Katarzyna Gałązka

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w sali prosimy o indywidualne zgłoszenia do 10 września do godz. 12:00 poprzez wysłanie maila na adres: kontakt@nowehoryzonty.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy indywidualne, w zgłoszeniu prosimy o podanie imienia, nazwiska, przedmiotu nauczania oraz szkoły. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia otrzymają Państwo w mailu zwrotnym.

Katarzyna Gałązka – Certyfikowana trenerka Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła również “Szkołę prowadzenia grup wsparcia” w Fundacji Sto Pociech i szkolenia prowadzone przez Agnieszkę Stein: “Seksualność dzieci i młodzieży – szkolenie dla profesjonalistów, “Wysoko wrażliwe dzieci – szkolenie dla profesjonalistów”. Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu wspierania rodzin, rodzicielstwa bliskości, edukacji seksualnej.
Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, grupy wsparcia dla rodziców.
Prywatnie mama trójki dzieci. Prowadzi bloga wrownowadze.blogspot.com