Powrót do listy aktualności

Ciao pasta! | Warsztaty kulinarne z Alessią Di Donato | Brak wolnych miejsc

W ramach tegorocznej edycji 6. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci prezentujemy sekcję „Ciao Italia – kino włoskie”. Po tym jak przeniesiecie się do Włoch poprzez kinowy ekran, spotkamy się w nich ponownie, tym razem przy wielkim stole!

Bohaterem warsztatów prowadzonych przez włoską szefową kuchni Alessię Di Donato będzie ceniony na całym świecie włoski produkt – domowy makaron. Stanowi on podstawę  śródziemnomorskiej diety, jest pyszny, a gotowanie z jego wykorzystaniem może okazać się kreatywną zabawą dla dzieci i dorosłych. Wspólnie przygotujemy lasagne w wersji wegetariańskiej.

Prowadząca:

Alessia Di Donato – rzymianka z urodzenia, szefowa kuchni specjalizująca się cukiernictwie, uczy technik kulinarnych, pisze o jedzeniu i kuchni, miłośniczka sztuki, podróży i dobrego życia.

Warsztaty są skierowane do dzieci od 8 lat. Ponieważ będziemy pracować w niewielkiej przestrzeni, rodzice zostaną poproszeni o pozostawienie dzieci pod opieką prowadzących. Udział jest bezpłatny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane są zapisy poprzez formularz, które zostaną uruchomione 3 września.

 

Data i godzina: 28 września (sobota), g. 14.00-16.30 (w zależności od tempa pracy grupy warsztaty mogą zakończyć się nieco wcześniej)

Miejsce: Charlotte Menora, Plac Grzybowski 2, Warszawa

Zapisy: zostały zamknięte. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do Charlotte Menory!