Powrót do listy aktualności

Dzień Dziecka w Kinie Muranów!

Hura! Wydłużamy Dzień Dziecka! Zapraszamy do Kina Muranów w Warszawie na cztery dni filmowej przygody. Na ekranie dzieci zobaczą swoich ulubieńców z Festiwalu Filmowego Kino Dzieci – Kacpra i Emmę, Molly, Lassego i Maję, Ji-so i Ji-sukiego… Poznają również nowych przyjaciół: Kacpra i Adę, bohaterów „Kacperiady”! Bilety na stronie i w kasie Kina Muranów.

NOWOŚCI!

Jakukrascpsa2_malyJak ukraść psa” to rodzinna przygoda, która skradnie wasze serca! Film zdobył liczne nagrody na festiwalach kina dziecięcego w Polsce: Kwiat Paproci – Nagrodę Dziennikarzy na 3. Festiwalu Filmowym Kino Dzieci, Nagrodę  Jury Międzynarodowego, Nagrodę Jury Dziecięcego i Nagrodę Jury Nauczycieli na 33. MFF Młodego Widza Ale Kino! Od 1 czerwca w wybranych kinach. Więcej o filmie tutaj.

 

Kacperiada, odc 5 - Porządny bałaganKacperiada” – głównymi bohaterami serialu produkcji Human Ark są Kacper i Ada, którzy wspólnie szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności. Uczą się jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych. Więcej o serialu tutaj.

ZNANI I LUBIANI

Wielka_wyprawa_Molly_SNH_008„Wielka wyprawa Molly” – dzielna i wesoła potworzyca Molly bierze sprawy w swoje ręce i wyrusza z Edisonem w wyprawę pełną przygód i spotkań z potworami o złotych sercach! Film, rekomendowany dla kilkulatków, w przystępny sposób pokazuje historię przyjaźni, zazdrości i zmian związanych z pojawieniem się nowego członka rodziny. Pokazuje jaką wartością jest bycie dojrzałym, starszym rodzeństwem i jakie wsparcie daje sobie nawzajem cała rodzina.Więcej o filmie tutaj.

Kacper i Emma na safari„Kacper i Emma na safari” – najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Wiecie, ile tam można spotkać dzikich zwierząt? Może będą strusie, albo żyrafy, albo… kto tam jest? Gdy przyjaciele ruszają z nowo poznaną koleżanką, Tiri i jej pluszowym Żółwiem na safari, wpadają na trop uprowadzonego lwiątka. 

biuro detektywistyczne stella nostra_2„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra” – w Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga właścicieli miejscowej kawiarni – Dina i Sary. Lasse i Maja pomagają swoim przyjaciołom z kawiarni w przygotowaniach do uroczystości. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich mafii. Na dodatek z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w Valleby oraz doprowadzić do ślubu Sary i Dina?

PROGRAM:

Repertuar Dnia Dziecka w Kinie Muranów i bilety dostępne tutaj

1 czerwca (czwartek)
10:00 – Jak ukraść psa
17:30 – Kacperiada, zestaw 2

2 czerwca (piątek)
11:00 – Wielka wyprawa Molly
17:30 – Kacper i Emma na safari

3 czerwca (sobota)
11:00 – Jak ukraść psa
14:00 – Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra

4 czerwca (niedziela)
13:30 – Kacperiada, zestaw 1