Powrót do listy aktualności

Dzień Dziecka z bohaterami Astrid Lindgren

Będziemy rozrabiać wraz z dziećmi z Bullerbyn, poznamy waleczną Ronję, córkę zbójnika i obejrzymy z góry Sztokholm razem z Karsslonem z dachu.  Festiwal Filmowy Kino Dzieci i SPInka Film Studio zapraszają w czerwcu na niezwykłe przygody z bohaterami powieści znanej szwedzkiej autorki literatury dziecięcej.

Książki Astrid Lindgren od lat cieszą się niekwestionowaną popularnością. Każdy, kto zetknął się z nimi  w dzieciństwie wie, że się nie starzeją, gwarantują świetną zabawę i stanowią kanon literatury dla najmłodszych.

Filmowy ring_fot. Paweł Czarnecki_1

Z okazji Dnia Dziecka Festiwal Filmowy Kino Dzieci i SPInka Film Studio zapraszają do kin na ekranizacje wyjątkowych książek szwedzkiej pisarki. Przegląd filmowy Dzień Dziecka z bohaterami Astrid Lindgren odbędzie się w dniach 30.05 –  3.06 w kilkunastu miastach w Polsce. Seanse wyjątkowych filmów, konkursy i zabawy po projekcjach zagwarantują  dobrą zabawę z okazji święta najmłodszych widzów.

Szczegóły oraz harmonogram projekcji wkrótce na www.dzieciakinahoryzoncie.pl a także na naszym funpagu www.facebook.com/dzieciakinahoryzoncie

fot. Paweł Czarnecki