Powrót do listy aktualności

Kino Dzieci na Co Jest Grane 24 Festival 2018

15 i 16 czerwca w godzinach 15:00-20:00 zapraszamy podczas Co Jest Grane 24 Festival na „Niezwykłe filmowe przygody z Festiwalem Filmowym Kino Dzieci”, czyli pokazy filmów krótkometrażowych z 3. i 4. edycji festiwalu oraz zabawy dla najmłodszych.

cjg_festival

Pokazy filmów krótkometrażowych będą odbywały się w sali na parterze budynku Laboratorium U-jazdowskiego. Zostanie pokazanych dwanaście krótkich animacji z repertuaru 3. i 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Na ekranie spotkamy małą Lucy, która zmienia się w mysz ilekroć mama nazwie ją „myszką” („Nie jestem myszką”), tajemniczą Panią Noc („Dziewczynka i noc”) i gotującą Ośmiornicę („Ośmiornica”). Poznamy historię rodziny pewnego niedźwiadka („Niedźwiedzia opowieść”), a także niezwykłych przyjaźni („Pan Hublot”, „Dwaj przyjaciele”, „Mały ptaszek i gąsienica”). Wszystkie filmy trwają od 2 do 11 minut i są przeznaczone dla dzieci w wieku 4-12 lat.

W namiocie Kina Dzieci, przed budynkiem Laboratorium, dzieci będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych nawiązujących do filmów, które zobaczycie.