Powrót do listy aktualności

KONKURS „Basia w kinie” – upiększ kolorowankę i wygraj nagrody od Kina Dzieci i EGMONT.pl

Basia w kinie! Co to będzie za przygoda! Kino Dzieci czeka do 6 kwietnia na zdjęcia kinowej kolorowanki z Basią upiększonej przez najmłodszych dowolną techniką! Kolorowanka konkursowa znajduje się TUTAJ, a także w ulotce kinowej serialu „Basia” w wybranych księgarniach.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, dystrybutor filmowej „Basi” (premiera w kinach: 14 kwietnia) oraz sponsor nagród książkowych, wydawca serii „Basia” EGMONT.pl.

Dla autorów najciekawszych prac przygotowaliśmy trzy nagrody główne oraz wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymają zestawy książek z przygodami Basi, upominki filmowe od Kina Dzieci oraz podwójne zaproszenia na pokaz specjalny zestawu 14 kwietnia w Warszawie lub w wybranym terminie i kinie (lista kin tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Na zdjęcia i skany prac wykonanych przez dzieci w wieku 3-8 lat czekamy do 6 kwietnia pod adresem mailowym kontakt@nowehoryzonty.pl. Maila należy opatrzyć tytułem „Konkurs Basia w kinie”, a w treści wiadomości, oprócz załącznika ze zdjęciem bądź skanem pracy, podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania autora pracy oraz imię i nazwisko opiekuna.

Czas sięgnąć po kredki i wyczarować filmową przygodę Basi!

Załącznik 1 – regulamin Konkursu „Basia w kinie”

Załącznik 2 – konkursowa kolorowanka

NAGRODZONE PRACE

WYRÓŻNIONE PRACE