Powrót do listy aktualności

KONKURSY Kina Dzieci – do wygrania zestawy książek i filmów

KONKURS „Żubr Pompik i…” – dokończ komiks Tomasza Samojlika i wygraj nagrody od Kina Dzieci i EGoFILM

Żubr Pompik przeczesuje knieję, wtem…! No właśnie, co? Festiwal Filmowy Kino Dzieci czeka do 15 września na zdjęcia prac najmłodszych z dokończonym dowolną techniką komiksem Tomasza Samojlika. Kartę z komiksem o ulubionym bohaterze dzieci Żubrze Pompiku znajdziecie TUTAJ.

Zubr pompik_konkurs

Organizatorem konkursu jest producent serialu animowanego „Żubr Pompik” EGoFILM oraz Festiwal Filmowy Kino Dzieci, podczas którego we wrześniu odcinki serialu zostaną zaprezentowane na specjalnym pokazie. Dla autorów czterech najciekawszych prac przygotowaliśmy trzy nagrody główne i jedno wyróżnienie. Zwycięzcy otrzymają zestawy książek z przygodami Żubra Pompika, gadżety związane z serialem od EGoFILM oraz upominki filmowe od Kina Dzieci. Prezentacja zwycięskich prac i wręczenie nagród nastąpi 30 września na specjalnym pokazie „Żubra Pompika” w warszawskiej Kinotece. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Na zdjęcia i skany prac wykonanych przez dzieci w wieku 4-12 lat czekamy do 15 września pod adresem mailowym kontakt@nowehoryzonty.pl. Maila należy opatrzyć tytułem „Żubr Pompik konkurs”, a w treści wiadomości, oprócz załącznika ze zdjęciem bądź skanem pracy, podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania (miejscowość) autora pracy oraz imię i nazwisko opiekuna.

Kredki, flamastry, pędzelki, kolorowa bibuła w ruch i do dzieła!

Załącznik 1 – regulamin Konkursu „Żubr Pompik i…”

Załącznik 2 – karta konkursowa z komiksem do dokończenia

NAGRODZONE PRACE

KONKURS „Basia i cztery pory roku” – upiększ rysunki i wygraj nagrody od Kina Dzieci i EGMONT Polska

Basia lubi wszystkie pory roku! A ty? Którą najbardziej? Festiwal Filmowy Kino Dzieci czeka do 15 września na zdjęcia prac najmłodszych z upiększonymi dowolną techniką rysunkami z Basią! Karta z rysunkami do ubarwienia znajduje się TUTAJ.

Basia_konkurs_foto

Organizatorem konkursu jest EGMONT Polska, wydawca serii książek „Basia” oraz Festiwal Filmowy Kino Dzieci. Na Festiwalu zostaną zaprezentowane cztery odcinki, w tym dwa premierowo, serialu wyprodukowanego przez Grupę Smacznego na podstawie serii książek.

Dla autorów najciekawszych prac przygotowaliśmy trzy nagrody główne oraz wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymają zestawy książek z przygodami Basi oraz upominki filmowe od Kina Dzieci. Prezentacja zwycięskich prac i wręczenie nagród nastąpi 23 września na specjalnym pokazie serialu „Basia” w Warszawie. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Na zdjęcia i skany prac wykonanych przez dzieci w wieku 3-8 lat czekamy do 15 września pod adresem mailowym kontakt@nowehoryzonty.pl. Maila należy opatrzyć tytułem „Basia konkurs”, a w treści wiadomości, oprócz załącznika ze zdjęciem bądź skanem pracy, podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania (miejscowość) autora pracy oraz imię i nazwisko opiekuna.

Czas uwolnić wyobraźnię i sięgnąć po kredki!

Załącznik 1 – regulamin Konkursu „Basia i cztery pory roku”

Załącznik 2 – karta konkursowa z rysunkami do dokończenia

NAGRODZONE PRACE