Powrót do listy aktualności

Kosmiczny seans z Kinem Dzieci | Przygoda Nelly

Kino Dzieci Prezentuje oraz Fundacja Kosmos dla Dziewczynek zapraszają 10 czerwca o godz. 15.30 do Kina Muranów na specjalny pokaz filmu „Przygoda Nelly” połączony z warsztatowym spotkaniem dla dzieci i rodziców – „Jak ze sobą rozmawiać, żeby się dogadać”.

Nelly_3

W ramach warsztatu przyjrzymy się naszym codziennym rozmowom. Wyjątkowo i całkiem grzecznie podsłuchamy też o czym rozmawiają inni. Stworzymy wspólnie przepisy na całkiem dobry początek naszych rodzinnych rozmów, tak aby każdy czuł się ważny i niepomijany.

Warsztat poprowadzi Katarzyna Jabłońska-Kuśmierek – trenerka, edukatorka, animatorka kultury. W Fundacji Kosmos dla Dziewczynek odpowiada za współpracę z innymi oraz za edukację. Prowadzi szkolenia z komunikacji międzyludzkiej i budowania dobrych zespołów. Prywatnie mama Antka i Kai.

Jest to drugie z cyklu trzech spotkań będących wynikiem współpracy Fundacji Kosmos dla Dziewczynek z Kinem Dzieci. Filmom o mądrych i odważnych dziewczynkach będą towarzyszyły spotkania o dziewczyńskiej różnorodności, mocy, dochodzeniu do własnych ścieżek i decyzji. Na kolejny Kosmiczny seans z Kinem Dzieci zapraszamy 7 lipca.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU