Powrót do listy aktualności

LAST CALL: Warsaw Kids Film Forum czeka na zgłoszenia na Pitching!

Tylko do 30 czerwca można zgłaszać projekty, które wezmą udział w Pitchingu na Warsaw Kids Film Forum – pierwszym w Polsce międzynarodowym forum pitchingowym projektów filmów i seriali dla młodej widowni. Forum odbędzie się w dniach 27-29 września br. w Warszawie podczas 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

WKFF_event

Podczas Warsaw Kids Film Forum odbędą się pitchingi 24 projektów dla dzieci – seriali i filmów pełnometrażowych, które szukają koproducentów, dystrybutorów, agenta sprzedaży bądź finansowania – oraz prezentacje polskich projektów Work-in-Progress.

Najlepsze z pitchowanych projektów nagrodzone zostaną przez partnerów WKFF: EAVE European Audiovisual Entrepreneurs i The Financing Forum for Kids Content. Najciekawszy projekt według EAVE European Audiovisual Entrepreneurs otrzyma zaproszenie do uczestnictwa w warsztatach EAVE Marketing Workshop w Luksemburgu (15-19 listopada 2017 r.), natomiast przedstawiciele The Financing Forum For Kids Content nagrodzą wybrany projekt zaproszeniem na organizowany przez nich Pitching w Malmö w marcu 2018 roku.

Projekty można zgłaszać przez formularz na stronie www.warsawkidsff.pl do 30 czerwca. Uczestnictwo w Pitchingu oraz warsztatach pitchingowych jest bezpłatne.