Powrót do listy aktualności

Mikołajki z Jill i Joy w Kinie Muranów

Zapraszamy na mikołajkowe pokazy w Kinie Muranów wyróżnionego przez Jury Dziennikarzy przeboju 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Bilety dostępne w kasach i na stronie kina

ZIMOWE-PRZYGODY-JILL-I-JOY

2 grudnia 11:00

Pokaz filmu i warsztaty plastyczne po seansie w holu kina dla wszystkich chętnych. Będziemy tworzyć aż cztery rodzaje świątecznych ozdób. Oryginalne cuda z papieru, włóczki, tiulu przyozdobią każdą choinkę.

6 grudnia 17:30

Dla wszystkich widzów szablon świątecznych, papierowych ozdób choinkowych Kina Dzieci – do pokolorowania, wycięcia i złożenia w domu.

10 grudnia 11:00

Grudniowe spotkanie Klubu Kina Dzieci, a na nim projekcja filmu, rozmowa ze specjalnym gościem, który opowie o efektach specjalnych w kinie i warsztaty. Jak to się dzieje, że filmowcy oszukują nasze oczy? I skąd na ekranie wzięli się Państwo Malutcy?

Chcecie przyozdobić choinkę ozdobami Kina Dzieci? Do pobrania i wydrukowania wzory bombek triskele!

SZABLON KOLOROWY

SZABLON DO POKOLOROWANIA 

SZABLON NA RYSUNKI

 

O FILMIE

„Zimowe przygody Jill i Joy” („Onnelin ja Annelin talvi”), Finlandia, 2015, 81 min, dubbing, kategoria wiekowa: 4+

Święta coraz bliżej. Mały czy duży – każdy potrzebuje domu. Niestety dom państwa Malutkich został zniszczony. Jill i Joy wiedzą, jak im pomóc. Do czasu aż znajdą im nowe mieszkanie, goście mogą zamieszkać w domku dla lalek.

Przynajmniej do przyjazdu pani Róży. Tak, tej samej, która kiedyś zaprojektowała dom dla dziewczynek Ona na pewno zaradzi coś na kłopoty mieszkaniowe Malutkich. Jednak w oczekiwaniu na świąteczną wizytę Malutcy mają kolejne kłopoty. Znów przez dużych! Sąsiadka dziewczynek, Adela, chce ich złapać i sprzedać do gabinetu osobliwości. Czy Jill i Joy staną w obronie nowych przyjaciół?

“Zimowe przygody Jill i Joy” to druga część uwielbianego przez najmłodsze dzieci cyklu i nowe perypetie bohaterek znanych z „Jill i Joy” (2014). W kinach od 1 grudnia.

LISTA KIN, KTÓRE GRAJĄ ZIMOWE PRZYGODY JILL I JOY