Powrót do listy aktualności

Magiczne święta Kacpra i Emmy w kinach od 4 grudnia!

Magiczne-swieta-K-i-E-plakat-www

Kacper i Emma czekają na Gwiazdkę. Poznają bożonarodzeniowe tradycje, przygotowują świąteczne ozdoby, uczą się kolęd. Ale nie może być świąt bez jazdy na sankach! Skoro śnieg nie chce spaść, to może warto interweniować u samego Świętego Mikołaja?

Boże Narodzenie jest coraz bliżej i przedszkolaki przygotowują się na ten wyjątkowy czas. Zarówno w domu, jak i w przedszkolu panuje już świąteczna atmosfera. Emma czeka również na szczeniaczki Bassy, które lada chwila mają się pojawić na świecie. Jednak nie wszystko idzie według planów.

Dziadek Emmy chce wyjechać do domku na wsi razem z Esther i jej siostrą. Dziewczynka czuje się zawiedziona tym, że nie spędzą wspólnie najważniejszego dnia w roku. No i na dodatek wciąż nie ma śniegu. Emma wpada na pomysł, by napisać list do Świętego Mikołaja. Jeśli ktoś może sprawić, by święta jednak były magiczne, to tylko on!

Magiczne święta Kacpra i Emmy to trzecia część serii przygód przedszkolaków na podstawie bestsellerowych szwedzkich książek autorstwa Tor Åge Bringsværd i Anne G. Holt. Dwa pierwsze filmy, Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele i Kacper i Emma – zimowe wakacje, cieszyły się ogromnym powodzeniem podczas pierwszego festiwalu Kino Dzieci.

Premiera Magicznych świąt Kacpra i Emmy jest częścią akcji Dzieciaki na horyzoncie i jednocześnie pierwszą z zaplanowanych na najbliższe miesiące premier najchętniej oglądanych filmów dla dzieci prezentowanych podczas drugiej edycji festiwalu Kino Dzieci.

 

Magiczne święta Kacpra i Emmy grają:
BOK Kino Forum – Białystok
Pałac Kultury Zagłębia – Dąbrowa Górnicza
Ełckie Centrum Kultury – Ełk
Kino Amok – Gliwice
GOK Hutnik – Gostyń
Kino Echo – Jarocin
Kino Światowid – Katowice
Kino Fenomen – Kielce
Kino Centrum – Konin
Kino Agrafka – Kraków
Nasze Kino – Oświęcim
GOK – Pawłowice
Kino Baśń – Piastów
Kino Muza – Poznań
Centrum Kultury i Sztuki – Tczew
CSW – Toruń
Kino Muranów – Warszawa
Kino MDK – Wągrowiec
Kino Nowe Horyzonty – Wrocław