Program
Sekcja:
Wiek:
Miasto:
Konkurs główny
9+
Cały świat Romy
Holandia, Niemcy,
2019,
aktorski,
89 min
6+
Jakub, Mimmi i gadające psy
Polska, Łotwa,
2018,
animowany,
70 min
5+
Klara Muu!
Norwegia,
2018,
animowany,
66 min
9+
Niezwykłe lato z Tess
Holandia,
2019,
aktorski,
82 min
6+
Operacja Człowiek w Czerni
Norwegia,
2018,
aktorski,
82 min
4+
Pettson i Findus – Wielka wyprowadzka
Niemcy,
2018,
aktorski/animowany,
81 min
6+
Solan i Ludwik – Misja Księżyc
Norwegia,
2018,
animowany,
80 min
6+
Szybcy i śnieżni
Kanada,
2018,
animowany,
89 min
7+
Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię
Francja, Włochy,
2019,
animowany,
82 min
Konkurs filmowych odkryć
6+
Chuskit
Indie,
2018,
aktorski,
89 min
10+
Daniel
Francja,
2018,
aktorski,
59 min
10+
Dzieci ze Snow Land
Nepal, Wielka Brytania,
2018,
aktorski,
93 min
7+
Marona – psia opowieść
Belgia, Francja, Rumunia,
2019,
animowany,
92 min
11+
Pierwsze pożegnanie
Chiny,
2018,
aktorski,
86 min
9+
Wakacje z Raną
Holandia,
2019,
aktorski,
68 min
5+
Willy i strażnicy jeziora. Zimowa przygoda
Węgry,
2018,
animowany,
70 min
Kino Dzieci z nosem w książkach
4+
Basia i Anielka (seria Basia)
Polska,
2017,
animowany,
11 min
4+
Basia i biwak (seria Basia)
Polska,
2017,
animowany,
11 min
4+
Basia i dziadkowie (seria Basia)
Polska,
2016,
animowany,
11 min
4+
Basia i gotowanie (seria Basia 2)
Polska,
2019,
animowany,
10 min
4+
Basia i nowy braciszek (seria Basia)
Polska,
2018,
animowany,
11 min
4+
Basia i pieniądze (seria Basia 2)
Polska,
2019,
animowany,
10 min
4+
Basia i taniec (seria Basia 2)
Polska,
2019,
animowany,
10 min
4+
Basia i telewizor (seria Basia 2)
Polska,
2019,
animowany,
10 min
4+
Basia i upał w zoo (seria Basia)
Polska,
2016,
animowany,
11 min
4+
Bałwanek
Wielka Brytania,
1982,
animowany,
26 min
4+
Bitwa o Szepczący Las (seria Wiking Tappi)
Polska,
2019,
animowany,
11 min
6+
Chłopiec i pingwin
Wielka Brytania,
2008,
animowany,
24 min
4+
Do góry nogami (seria Żubr Pompik)
Polska,
2017,
animowany,
7 min
4+
Duży i mały (seria Przytul mnie)
Polska,
2019,
animowany,
6 min
8+
Dzień czekolady
Polska,
2018,
aktorski,
86 min
4+
Dzięcioł (seria Żubr Pompik)
Polska,
2019,
animowany,
7 min
4+
Echo (seria Żubr Pompik)
Polska,
2019,
animowany,
7 min
4+
Idziemy na niedźwiedzia
Wielka Brytania,
2016,
animowany,
30 min
7+
Jeżyk we mgle
Rosja,
1975,
animowany,
11 min
4+
Kiedyś będę (seria Przytul mnie)
Polska,
2019,
animowany,
6 min
7+
Kuba Guzik na tajemniczym lądzie
Niemcy,
2018,
aktorski,
105 min
4+
Leśna Pułapka (seria Wiking Tappi)
Polska,
2019,
animowany,
11 min
7+
Mania czy Ania
Niemcy,
2018,
aktorski,
93 min
4+
Maraton (seria Przytul mnie)
Polska,
2019,
animowany,
6 min
4+
Pan Zapominalski (seria Przytul mnie)
Polska,
2019,
animowany,
6 min
4+
Pettson i Findus – mały kłopot, wielka przyjaźń
Niemcy,
2014,
aktorski/animowany,
86 min
4+
Po co (seria Przytul mnie)
Polska,
2019,
animowany,
6 min
4+
Polinka i pajęczynka (seria Żubr Pompik)
Polska,
2017,
animowany,
7 min
4+
Pomocnicy (seria Przytul mnie)
Polska,
2019,
animowany,
6 min
4+
Przeogromny Kłopot (seria Wiking Tappi)
Polska,
2019,
animowany,
11 min
7+
Płaszcz
Estonia, Irlandia,
2018,
animowany,
30 min
4+
Ryjówka we mgle (seria Żubr Pompik)
Polska,
2019,
animowany,
7 min
4+
Smaki (seria Żubr Pompik)
Polska,
2017,
animowany,
7 min
4+
Talenty Tappiego (seria Wiking Tappi)
Polska,
2019,
animowany,
11 min
4+
Trochę się zgubiłam
Francja,
2017,
animowany,
5 min
6+
Trzech zbójców
Niemcy, Stany Zjednoczone,
2007,
animowany,
75 min
6+
Wiosenna melodia (Dolina Muminków)
Finlandia, Wielka Brytania,
2019,
animowany,
44 min
6+
Wprowadzka Małej Mi (Dolina Muminków)
Finlandia, Wielka Brytania,
2019,
animowany,
44 min
4+
Wyobraźnia (seria Przytul mnie)
Polska,
2019,
animowany,
6 min
7+
Zbyt mały wilk
Belgia, Francja,
2017,
animowany,
9 min
6+
Zog
Wielka Brytania,
2018,
animowany,
24 min
Krótkie historie
4+
Agatka i motyl
Polska,
2019,
animowany,
10 min
4+
Anatol i jego rondelek
Francja,
2014,
animowany,
5 min
9+
Ari i dzień zmarłych
Meksyk, Niemcy,
2018,
dokumentalny,
24 min
6+
Bardzo mały lis
Francja,
2015,
animowany,
8 min
4+
Basia i bałagan (seria Basia 3)
Polska,
2019,
animowany,
10 min
4+
Bella w brzuszku
Polska,
2019,
animowany,
6 min
9+
Chłopiec w bańce
Irlandia,
2011,
animowany,
8 min
6+
Chłopiec w skorupce
Norwegia, Portugalia,
2016,
animowany,
12 min
9+
Cześć, Salaam
Holandia,
2017,
dokumentalny,
15 min
6+
Dimitri w Ubuyu
Francja, Szwajcaria,
2014,
animowany,
26 min
6+
Dorota wędrowniczka
Francja,
2018,
animowany,
9 min
6+
Duży wilk i mały wilk
Belgia, Francja,
2018,
animowany,
14 min
6+
Gruffalo
Niemcy, Wielka Brytania,
2009,
animowany,
27 min
6+
Holly na wyspie Lato: podróż pełna odkryć
Dania,
2018,
animowany,
13 min
6+
Imigrant
Stany Zjednoczone,
1917,
aktorski,
20 min
6+
Jeden tydzień
Stany Zjednoczone,
1920,
aktorski,
25 min
6+
Kieszonkowy człowieczek
Francja, Szwajcaria,
2016,
animowany,
8 min
9+
Kiosk
Szwajcaria,
2013,
animowany,
7 min
4+
Kiri i Lou – Mniam, mniam, pychotki
Kanada, Nowa Zelandia,
2019,
animowany,
5 min
4+
Krokodyl
Niemcy,
2015,
animowany,
3 min
6+
Latawiec
Czechy, Polska, Słowacja,
2019,
animowany,
13 min
4+
Lew
Niemcy,
2017,
animowany,
3 min
4+
Lis i zając – pieczenie ciasteczek
Belgia, Holandia, Kanada, Luksemburg,
2019,
animowany,
11 min
4+
Marzenie Sama
Francja,
2018,
animowany,
8 min
4+
Mogu i Perol
Japonia,
2018,
animowany,
8 min
9+
Moja szczęśliwa skomplikowana rodzina
Holandia,
2017,
dokumentalny,
16 min
6+
Moje życie w Wersalu
Francja,
2019,
animowany,
28 min
10+
Mój list
Holandia,
2018,
dokumentalny,
15 min
9+
Niedźwiedzia opowieść
Chile,
2014,
animowany,
10 min
9+
Pan Hublot
Francja/Luksemburg,
2013,
animowany,
11 min
4+
Pikkuli, bądź cicho!
Finlandia,
2015,
animowany,
5 min
6+
Poczwarka i złoty motyl
Francja,
1901,
aktorski,
2 min
4+
Przytul mnie. Nie ma tego złego
Polska,
2019,
animowany,
6 min
6+
Rosa & Dara i ich wspaniałe przygody
Czechy,
2015,
animowany,
25 min
10+
Si-G
Belgia,
2017,
dokumentalny,
16 min
6+
Słoń i rower
Francja,
2016,
animowany,
9 min
4+
Tama! Historia bobra Kita
Kanada,
2017,
animowany,
12 min
10+
The Monsoon Show
Holandia,
2017,
dokumentalny,
16 min
4+
Tygrys bez pasków
Francja, Szwajcaria,
2018,
animowany,
8 min
4+
Uciekające ciastko
Francja,
2015,
animowany,
8 min
9+
Walcząc z wiatrem
Holandia,
2017,
dokumentalny,
15 min
4+
Wielka przygoda małej linii
Francja,
2016,
animowany,
8 min
4+
Wiking Tappi. Magiczna Kołyska
Polska,
2019,
animowany,
11 min
6+
Wilcze ścieżki
Czechy,
2018,
animowany,
10 min
4+
Wędkowanie
Szwecja,
2018,
animowany,
9 min
6+
Zagubiony list
Irlandia,
2016,
animowany,
8 min
9+
Zimowy duch
Estonia,
2012,
animowany,
15 min
6+
Ślimak
Niemcy,
2018,
animowany,
3 min
4+
Świetlikowy Gaj
Polska,
2019,
animowany,
5 min
Panorama
6+
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica
Szwecja,
2018,
aktorski,
95 min
4+
Gordon i Paddy
Szwecja,
2017,
animowany,
65 min
9+
Jestem William
Dania,
2017,
aktorski,
86 min
6+
Kapitan Morten i Królowa Pająków
Belgia, Estonia, Irlandia, Wielka Brytania,
2018,
animowany,
79 min
8+
Mamy talent!
Norwegia, Szwecja,
2018,
aktorski,
94 min
6+
Mirai
Japonia,
2018,
animowany,
100 min
9+
Na linii wzroku
Niemcy,
2015,
aktorski,
98 min
4+
Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka
Niemcy,
2016,
aktorski/animowany,
82 min
9+
Rosie i Moussa
Belgia,
2018,
aktorski,
90 min
9+
Storm. Opowieść o odwadze
Holandia,
2017,
aktorski,
100 min
9+
Supa Modo
Kenia, Niemcy,
2018,
aktorski,
74 min
11+
Wallay
Burkina Faso, Francja, Katar,
2017,
aktorski,
84 min
9+
Łowcy czarownic
Macedonia, Serbia,
2018,
aktorski,
86 min
Ciao Italia! - kino włoskie
7+
Krenk
Włochy,
2018,
aktorski,
15 min
7+
Matilde
Włochy,
2013,
aktorski,
10 min
6+
Momo
Włochy,
2001,
animowany,
80 min
9+
Niewidzialny chłopiec
Francja, Włochy,
2014,
aktorski,
100 min
7+
Ognisty ptak
Włochy,
1981,
animowany,
9 min
6+
Pinokio
Belgia, Francja, Luksemburg, Włochy,
2012,
animowany,
84 min
7+
Potwory nie istnieją
Włochy,
2017,
animowany,
4 min
7+
Pulcinella i magiczna ryba
Włochy,
1982,
animowany,
10 min
7+
Sroka złodziejka
Włochy,
1964,
animowany,
10 min
7+
Strollica
Włochy,
2017,
animowany,
10 min
7+
Tam, na górze
Włochy,
2018,
aktorski,
13 min
8+
Tito i obcy
Włochy,
2017,
aktorski,
93 min
7+
Trzech braci
Włochy,
1979,
animowany,
9 min
9+
Ucieczka
Włochy,
2017,
aktorski,
80 min
7+
Złota kula
Włochy,
1980,
animowany,
9 min
Klasyka Kina Dzieci
6+
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby
Szwecja,
2008,
akto,
76 min
6+
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra
Szwecja,
2015,
aktorski,
80 min
6+
Biuro Detektywistyczne. Sekret Rodziny von Broms
Finlandia, Szwecja,
2013,
aktorski,
83 min
6+
Dzieci z Bullerbyn
Szwecja,
1986,
aktorski,
91 min
9+
Felix
Republika Południowej Afryki,
2013,
aktorski,
97 min
6+
Jak ukraść psa
Korea Południowa,
2014,
aktorski,
109 min
4+
Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele
Norwegia,
2013,
aktorski/animowany,
74 min
4+
Kacper i Emma na safari
Norwegia,
2015,
aktorski/animowany,
75 min
6+
Niesforny Bram
Holandia,
2012,
aktorski,
83 min
6+
Nowe przygody dzieci z Bullerbyn
Szwecja,
1987,
aktorski,
95 min
9+
Wojna na deski
Holandia,
2014,
aktorski,
87 min
Tolek Banan i inni - przegląd filmów Stanisława Jędryki
8+
Karioka (seria Stawiam na Tolka Banana)
Polska,
1973,
aktorski,
36 min
8+
Klondike (seria Stawiam na Tolka Banana)
Polska,
1973,
aktorski,
32 min
9+
Koniec wakacji
Polska,
1974,
aktorski,
86 min
8+
Paragon gola
Polska,
1969,
aktorski,
94 min
8+
Podróż za jeden uśmiech
Polska,
1972,
aktorski,
86 min