Powrót do listy aktualności

Przed nami weekend z Dniem Dziecka!

Dzień Dziecka trwa w najlepsze, dlatego w ten weekend w kilku kinach w różnych miastach będziecie mogli uczestniczyć w seansach filmowych przygotowanych przez Kino Dzieci.

memory_3_www_slajder

W sobotę i niedzielę zapraszamy Was do: Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej – repertuar, Kina Echo w Jarocinie – repertuar, Kina Muranów w Warszawie – repertuar,  Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu – repertuar.

W kinach znajdziecie pocztówki i memory – zachęcamy Was do zabawy i udziału w konkursie na pocztówkę z wakacji – pokażcie nam, gdzie spotykacie jeże lub gdzie je ze sobą zabraliście i jak przygotowujecie się do wypraw.

 

Warsztaty plastyczne w Kinie Muranów

W Warszawie zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne, które wprowadzą nas w wakacyjne nastroje i pomogą pomyśleć o czekających nas podróżach.  I tak młodsi wezmą się do pracy, by wykonać własne walizki, które będą doskonałym miejscem do spakowania swoich małych szpargałów. Nieco starsi mierzyć się będą z wykonaniem dzienników podróży, gdzie stempelki „miejsce, data” będą podróżniczym marzeniem do spełnienia. Prace warsztatowe koordynować będzie Magda Bravo – jak mało kto potrafiąca inspirować dzieci i z nimi tworzyć.

Do zobaczenia!