Powrót do listy aktualności

„Sonia” zaprasza do wspólnej przygody! Weekendowe warsztaty dla dzieci w Kinie Muranów

W sobotę 25 marca o 11:00 zapraszamy na specjalny pokaz „Sonii” w warszawskim Kinie Muranów. Mali widzowie będą mogli wygrać wyjątkowe upominki związane z filmem, każdy otrzyma zawieszkę na drzwi do własnoręcznego wycięcia i wyklejenia ulubionymi bohaterami z filmu!

badger

Kciuk i Paluszek, pocieszne borsuki z “Sonii”. W kinach od 24 marca!

Po seansie zapraszamy na trwające ok. 40 minut warsztaty aktorskie „Czy zawsze widzimy to samo” z Teatrem Guliwer przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia. Warsztaty poprowadzi aktorka i edukatorka teatru Joanna Borer. Liczba miejsc ograniczona! Zapisy poprzez formularz dostępny TUTAJ (zapisy zakończone). Każdy uczestnik warsztatów dostanie kupon zniżkowy do zakupu 2 promocyjnych biletów na spektakl „Sonia śpi gdzie indziej” w Teatrze Lalek Guliwer.

Dla wszystkich chętnych po seansie przygotowaliśmy warsztaty plastyczne w holu kina. Od 10:30 do 13:00 na widzów będzie czekało także stoisko Wydawnictwa Zakamarki, wydawcy m.in. książki „Sonia śpi gdzie indziej” oraz wielu innych tytułów szwedzkiej autorki książek dla dzieci Pii Lindenbaum.

W niedzielę 26 marca o 11:00 zapraszamy na seans z kilkuminutowym, skierowaną do dzieci pogadanką prelegenta. Na małych widzów również będą czekać upominki i zawieszki z bohaterami „Sonii”, a po seansie w holu kina odbędą się warsztaty plastyczne.