Powrót do listy aktualności

SUPERAGENTKA od piątku w kinach

Już w najbliższy piątek (11 maja) premiera Superagentki. Kino Dzieci zaprasza do odkrycia detektywistycznej zagadki razem z najmłodszymi. 

Sumienna analiza dziewczyńskich zachowań to jedno, ale ukazanie tego, jak ważna jest obrona własnych racji i zaufanie intuicji, gdy wszystko i wszyscy podpowiadają gotowe rozwiązania, to wielka zaleta tego filmu. Zaufanie sobie to dyscyplina, w której A.C. osiąga najwyższe noty. I tego życzyłabym wszystkim dzieciom. Dominika Janik, Ładnebebe

LISTA KIN, KTÓRE GRAJĄ „SUPERAGENTKĘ”

still_superagentka

Gdy 10 – letnia Agata – agentka A.C. – przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie. Ma siedem dni na rozwiązanie zagadki drobnych kradzieży. Nowe zadanie będzie doskonałą okazją do zdobycia prawdziwego przyjaciela.

W najlepszych kinach studyjnych od 11 maja.

PLAKAT | PRESSBOOK

„Superagentka” to pierwszy z trzech filmów o wyjątkowych dziewczynkach, które Kino Dzieci Prezentuje w najbliższych miesiącach wprowadzi na ekrany kin. Każdy z tytułów pokazuje dziewczynki jako mądre, kompetentne, odważne i kreatywne oraz skupia się na zwyczajnych bohaterkach, nie księżniczkach i nie heroskach z nadprzyrodzonymi mocami.

logo ce

 

 

 

PATRONI MEDIALNI