Powrót do listy aktualności

SUPERAGENTKA – przebojowy film animowany dla dzieci w kinach od 11 maja

Duńska animacja o 10-letniej Agathe-Christine to kino detektywistyczne dla młodych widzów w najlepszym wydaniu.

Superagentka B1_web_2Gdy dziewczynka przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie. Ma siedem dni na rozwiązanie zagadki drobnych kradzieży. Nowe zadanie będzie doskonałą okazją do zdobycia prawdziwego przyjaciela.

„Superagentka” otrzymała nagrodę Jury ECFA European Children’s Film Association podczas 35. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza „Ale Kino!” w Poznaniu i brała udział w konkursie filmów pełnometrażowych 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

W kinach od 11 maja

„Superagentka” to pierwszy z trzech filmów o wyjątkowych dziewczynkach, które Kino Dzieci Prezentuje w najbliższych miesiącach wprowadzi na ekrany kin. Każdy z tytułów pokazuje dziewczynki jako mądre, kompetentne, odważne i kreatywne oraz skupia się na zwyczajnych bohaterkach, nie księżniczkach i nie heroskach z nadprzyrodzonymi mocami.


TYTUŁ ORYGINALNY Nabospionen REŻYSERIA Karla von Bengtson GŁOSY W WERSJI POLSKIEJ Zosia Modej, Janek Barwiński, Monika Pikuła, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Magdalena Wasylik i inni GATUNEK animacja/dla dzieci/familijny/przygodowy CZAS TRWANIA 77 min KATEGORIA WIEKOWA  6+ PRODUKCJA Copenhagen Bombay Production DYSTRYBUCJA W POLSCE Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
logo ce

 

 

 

PATRONI MEDIALNI