Powrót do listy aktualności

Wakacyjny konkurs Kina Dzieci

Czy ktoś z Was lubi łamać sobie głowę nad zagadkami lub łamać ołówki nad krzyżówkami? Albo czy jest tu amator labiryntów, które należy pokonać, by do czegoś dotrzeć? Kto lubi zagadki różne, kwadratowe i podłużne, niech koniecznie weźmie udział w naszym wakacyjnym konkursie!

Wakacyjne łamigłówki Festiwalu Filmowego Kino Dzieci dla ciekawskich to propozycja dla małych i dużych na którą składają się cztery strony zabaw, gdzie królują zwierzaki do rysowania, zachęcające do quizu i krzyżówek i, po prostu, do przyjemnej zabawy (oraz nauki!) 🙂

WAKACYJNE_ŁAMIGŁÓWKI_KFF_KINO_DZIECI_1 str

Konkurs

Wakacyjne łamigłówki Festiwalu Filmowego Kino Dzieci dla ciekawskich to także nasza propozycja na konkurs i przedsmak festiwalowych zabaw.

Gazetkę z łamigłówkami dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat będzie można znaleźć w lokalnych kinach bądź w różnych, rodzinnych punktach w wybranych miastach. Nawet jeśli nie znajdziecie naszych zgadywanek w swoim mieście, można je mieć pod ręką! Na naszej stronie możecie pobrać łamigłówki i wydrukować je własnym sumptem.

Każda karta gazetki z łamigłówkami opisana jest kategorią wiekową. Jeżeli zadania są za trudne dla maluszka, można rozwiązać je z opiekunem albo pominąć. Niech każda gazetka będzie zupełnie wyjątkowa! Po twórczych zabawach i zgadywankach nie zapomnijcie wysłać gazetki na adres Stowarzyszenia Nowe Horyzonty (ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa). Wśród nadesłanych prac rozlosujemy nagrody, w tym płyty DVD z największymi hitami Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, bilety na nadchodzący Festiwal oraz książki! Na prace czekamy do 1 września 2017 roku.

I pamiętajcie: przed przystąpieniem do łamania sobie głowy, warto przeczytać regulamin.

Wakacyjne łamigłówki Festiwalu Filmowego Kino Dzieci dla ciekawskich do pobrania

Regulamin konkursu

Do wspólnych zabaw i wyzwań zachęca VOX.

gaetka_wakacje

Oto autorzy wyróżnionych prac:

Aleksandra Choma
Rozalia Daszkiewicz
Asia i Piotruś Dobrzańscy
Antek Falkiewicz
Michał Grool
Celina i Teresa Hajduk
Agnieszka Kamińska
Tymoteusz Kamiński
Julia Leśna
Kazik Okoński
Ewa Pawłowska
Ewa Persak
Nina Śliwowska
Zuzanna Stempor
Hania Sipa
Hania Wasielewska
Ania Wyczółkowska
Anna Złotkowska