Powrót do listy aktualności

Warsztaty dubbingowe | Brak wolnych miejsc – trwają zapisy na listę rezerwową

Dzieci w wieku 8-10 lat zapraszamy do wspólnego odkrywania filmowego świata studia nagraniowego. W niedzielę 22 września w Studio Publishing w Warszawie odbędą się warsztaty, podczas których dzieci w wieku 8-10 lat będą mogły dowiedzieć się jak wygląda praca w studiu nagraniowym oraz jak powstaje dubbing do filmów.


Dubbing to podkładanie polskiej wersji dialogów do obcojęzycznych filmów. Zachęcamy do wcielenia się w role aktorów, zapraszamy do wspólnej zabawy z wykorzystaniem filmów krótkometrażowych.

Warsztaty są kierowane do dzieci w wieku 8-10 lat. Udział jest bezpłatny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc od 3 września będą uruchomione zapisy poprzez odpowiedni formularz.

Data i godzina: 22 września (niedziela), godz. 11.00-13.30 (w zależności od tempa pracy grupy warsztaty mogą zakończyć się nieco wcześniej).

Miejsce: Studio Publishing, ul. Olesińska 21, Warszawa (www.studio-publishing.com.pl)

Zapisy: brak wolnych miejsc – trwają zapisy na listę rezerwową (formularz poniżej)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Uczestnicy warsztatów poznają podstawy prawidłowego oddychania, emisji głosu oraz dykcji i interpretacji tekstu. Będą mieli okazję oswoić się z mikrofonem oraz ze studiem nagraniowym.

Prowadzący:

Robert Samot – pedagog, aktor, od 30 lat prowadzi lub współtworzy programy radiowe i telewizyjne, ma na swoim koncie role filmowe i teatralne, lektor telewizyjny. Jego wychowankowie to ok. 150 osób z powodzeniem realizujących się jako dziennikarze, aktorzy, reżyserzy, nauczyciele, wykładowcy oraz rzecznicy prasowi itp.

Beata Łuczak – aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Była głosem mamy samego Harrego Pottera w Czarze Ognia. Prowadząca warsztaty z dziećmi, w tym zajęcia dotyczące nietypowych środków wyrazu, nauki mowy ciała, dykcji, emisji głosu, interpretacji tekstu czy improwizacji opowieści.

Zapisy na listę rezerwową:

This form is closed