Powrót do listy aktualności

„Wielka wyprawa Molly” od piątku w kinach!

Kiedy masz kilka lat i za chwilę zostaniesz starszym rodzeństwem, twój świat zmienia się o 180 stopni. Tak też jest ze światem małej Molly, która stawia sobie za cel bycie najlepszą starszą siostrą na świecie! „Wielka wyprawa Molly” w kinach już od piątku.

Wielka wyprawa Molly_CJG2

„Wielka wyprawa Molly” to pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworowskich – Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona. Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką. Nie będzie jakąś tam starszą siostrą – będzie najlepszą starszą siostrą na świecie. Zrobiła już nawet dla brata czapkę, żeby było mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, państwo Potworowscy, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu potworów. Tata ma przed sobą jeszcze trochę wysiadywania. O nie! Zapomnieli o czapce! Molly i jej nakręcany zabawkowy przyjaciel, Edison, wyruszają na wielką wyprawę – przed nimi wiele wspaniałych przygód i ogromne wyzwania.

Film, rekomendowany dla kilkulatków, w przystępny sposób pokazuje historię przyjaźni, zazdrości
i zmian związanych z pojawieniem się nowego członka rodziny.

„Wielka wyprawa Molly” była nominowana do Kryształowego Niedźwiedzia na Berlinale (2016) oraz została docenione przez jury festiwalu w Szanghaju. Film był również w konkursie 3. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

Zwiastun filmu.
Chcesz poznać bohaterów filmu? Ciekawią Cię opinie, recenzje, komentarze? Zapraszamy na nasz profil na Facebooku.