Powrót do listy aktualności

„Wielka wyprawa Molly” – wspaniały film dla najmłodszych w kinach od 24 lutego

Molly była zawsze najmłodsza w rodzinie. Aż do teraz!

Wielka-wyprawa-Molly_cover-photo-FB_v2

Gdzie gramy? Sprawdź tutaj.

Życie małej Molly upływa wśród kochającej rodziny Potworowskich – przy rodzicach i dwóch zabawnych wujkach a także na przygodach z Edisonem, jej najlepszym przyjacielem. To życie zaraz całkowicie się zmieni i Molly przestanie być najmłodsza w rodzinie. Wszystko zaczyna kręcić się wokół jajka, z którego niedługo wykluje się „sami-wiecie-kto”. W zamieszaniu spowodowanym przygotowaniami do wyjazdu rodziców na Wyspę Jaj, wszyscy zapominają o upominku, który dla rodzeństwa szykuje starsza siostra. Dzielna i wesoła Molly bierze sprawy w swoje ręce i wyrusza z Edisonem w wyprawę pełną przygód i spotkań z potworami o złotych sercach!


Film, rekomendowany dla kilkulatków, w przystępny sposób pokazuje historię przyjaźni, zazdrości i zmian związanych z pojawieniem się nowego członka rodziny. Jednak film ma  w sobie także treści, które zainspirują starszych widzów. Pokazuje bowiem, jaką wartością jest bycie dojrzałym, starszym rodzeństwem i jakie wsparcie daje sobie nawzajem cała rodzina.

Film w kinach od 24 lutego.

Dystrybucja: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Patroni medialni: AMS, Co jest grane 24, Gazeta Wyborcza, Dziecko, Miasto Dzieci, Qlturka.pl, Egaga, Czas Dzieci, Ładne Bebe, Juniorowo, Filmweb, Fathers