Powrót do listy aktualności

Warsaw Kids Film Forum. Trwa rejestracja dla Obserwatorów

Do 16 września trwa otwarta rejestracja na 2. edycję Warsaw Kids Film Forum 2018 dla Obserwatorów.

WKFF2018-wydarzenie-fb

Rejestracja daje możliwość wzięcia udziału w:

  • Inspiration Day; case studies koprodukcji dziecięcych, strategii marketingowych, które odniosły międzynarodowy sukces.
  • Sesjach pitchingowych projektów zarówno z Polski jak i całego świata.
  • Giełdzie Scenariuszy, podczas której scenarzyści i reżyserzy zaprezentują swoje projekty. To dobra okazja do wyłowienia talentów oraz ciekawych projektów zarówno dla producentów jak i przedstawicieli branży telewizyjnej i dystrybutorów.
  • Stolikach Konsultantów, czyli spotkaniach podczas których będzie można porozmawiać o swoim pomyśle lub scenariuszu we wczesnej fazie developmentu z doświadczonymi konsultantami scenariuszowymi. Zapisy startują już 20 sierpnia.
  • Producer meets Producer, platformie wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych przez producentów, mającej na celu wzmocnienie relacji koprodukcyjnych zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Zapisy trwają do 16 września. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji w zakładce BRANŻA i na www.warsawkidsff.pl

Warsaw Kids Film Forum to międzynarodowe forum pitchingowe filmów i seriali telewizyjnych dla młodego widza. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym europejska branża może wymienić się doświadczeniem, pomysłami i wspólnie rozwijać nowe filmy i seriale dla dziecięcej widowni. Chcemy stworzyć przestrzeń, która w praktyczny sposób pomoże łączyć ze sobą projekty z potencjalnymi koproducentami, dystrybutorami, agentami sprzedaży, przedstawicielami telewizji oraz reprezentantami instytutów filmowych i funduszy regionalnych.