Powrót do listy aktualności

WOLONTARIAT – Razem z nami współtwórz 2. Festiwal Filmowy Kino Dzieci w Warszawie!

Opowiemy Ci historię. Dawno, dawno temu (bo ponad roku temu!) za górami, za lasami (w Muranowie!) wszystko zaczęło się od pomysłu, pomysł przeszedł w słowa, słowa zamieniły się na czyny, a czyny stały się pierwszą edycją Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Nic nie potoczyłoby się jednak tak doskonale, gdyby nie banda krasnoludków nazywanych Wolontariuszami, którzy dzielnie nam pomagali. W tym roku i Ty w ten sposób możesz nas wesprzeć!

Kino Dzieci_śniadaniefilmowe_fot.Paweł Czarnecki
fot. Paweł Czarnecki

Masz skończone 16 lat? Nie lubisz siedzieć z założonymi rękoma i się nudzić? Lubisz pomagać? Kręci Cię branża filmowa? Uwielbiasz poznawać nowych ludzi? Cieszy Cię czas spędzony z dziećmi? Chcesz stanąć przed nowymi wyzwaniami i zdobyć nowe doświadczenia?

Tak? To świetnie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie! Druga edycja Festiwalu Filmowego Kino Dzieci to nie tylko zabawa, ale i nauka. To kino dla najmłodszych w oryginalnym wydaniu. Pokażemy ponad 70 filmów skierowanych do najmłodszej i najbardziej wymagającej widowni. Festiwal to jednak nie tylko projekcje, ale także akcje kawiarnianie i warsztaty. Podoba Ci się to co czytasz? Chcesz nam pomóc? To do dzieła!

Podaj swoje dane (imię i nazwisko, wiek, adres e-mail), odpowiedz na pytanie: „Dlaczego chcę zostać wolontariuszem FF Kino Dzieci?” i wyślij to do nas na adres: kontakt@nowehoryzonty.pl.
Na twoje zgłoszenie czekamy do 18.09.2015.

Do twoich obowiązków należeć będzie między innymi:
– obsługa widowni,
– pomoc przy wydarzeniach specjalnych,
– opieka nad naszymi gośćmi.

Jako wolontariusz będziesz mógł brać udział w pokazach filmowych i wydarzeniach towarzyszących. Dla wszystkich, którzy pomogą nam w współtworzeniu festiwalu niezwykłe podziękowania-niespodzianki!

Jeżeli nie masz skończonych 16 lat będziemy potrzebować zgody opiekunów.

Spotkanie organizacyjne z wybranymi osobami – 20.09.2015.

W razie wątpliwości:
PISZ – kontakt@nowehoryzonty.pl.
DZWOŃ – 605 236 694