Powrót do listy aktualności

Konkurs “Za co Cię lubię, Albercie?”

Z okazji pokazów filmu Hokus-pokus, Albercie Albertsonie na Festiwalu Filmowym Kino Dzieci ogłaszamy Albertowy konkurs! Napisz list do Alberta, wygraj nagrody książkowe i filmowe oraz spotkanie przy śniadaniu z Gunillą Bergström, autorką książek o jego przygodach.

Znacie Alberta Albertsona? Czy rodzice czytali Wam o jego przygodach? Wiecie, że mieszka w Szwecji razem ze swoim tatą i kotem Puzlem oraz że ma tajemniczego przyjaciela Molgana, który przychodzi do Alberta wtedy, gdy ten go bardzo potrzebuje?

Chcielibyście zaprzyjaźnić się z Albertem, gdyby mieszkał niedaleko Was? Jeśli macie od 4 do 8 lat, to możecie napisać do niego list, w którym opiszecie, za co go lubicie. Będzie to na pewno świetna zabawa!

Autorzy i autorki najciekawszych listów otrzymają nagrody książkowe i filmowe. Ale to nie wszystko! Dziesięć osób zaprosimy  27 września na śniadanie z Gunillą Bergström, autorką książek o Albercie Albertsonie,  oraz nagrodzimy weekendowym biletem otwartym na seanse w kinach Muranów i Praha podczas festiwalu Kino Dzieci.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na podstronie Albertowy konkurs!