Powrót do listy aktualności

Ulubione bohaterki dzieci powracają w świąteczny czas! „Zimowe przygody Jill i Joy” od 1 grudnia w kinach!

Wyróżnione przez Jury dziennikarzy na 4. Festiwalu Filmowym Kino Dzieci „Zimowe przygody Jill i Joy” trafiają do dystrybucji kinowej. Jury doceniło film za wykreowanie świata, nad którym unosi się duch „Alicji w krainie czarów”, dzieci są równie samodzielne co dorośli a magia jest codziennością.

LISTA KIN, KTÓRE GRAJĄ ZIMOWE PRZYGODY JILL I JOY

02.Plakat_ZIMOWE-PRZYGODY-JILL-I-JOY_wwwO FILMIE

Święta coraz bliżej. Mały czy duży – każdy potrzebuje domu. Niestety dom państwa Malutkich został zniszczony. Jill i Joy wiedzą, jak im pomóc. Do czasu aż znajdą im nowe mieszkanie, goście mogą zamieszkać w domku dla lalek.

Przynajmniej do przyjazdu pani Róży. Tak, tej samej, która kiedyś zaprojektowała dom dla dziewczynek Ona na pewno zaradzi coś na kłopoty mieszkaniowe Malutkich. Jednak w oczekiwaniu na świąteczną wizytę Malutcy mają kolejne kłopoty. Znów przez dużych! Sąsiadka dziewczynek, Adela, chce ich złapać i sprzedać do gabinetu osobliwości. Czy Jill i Joy staną w obronie nowych przyjaciół?

„Zimowe przygody Jill i Joy” to druga część uwielbianego przez najmłodsze dzieci cyklu i kontynuacja filmu „Jill i Joy” (2014). W kinach od 1 grudnia.

„Zimowe przygody Jill i Joy” („Onnelin ja Annelin talvi”), Finlandia, 2015, 81 min, dubbing, kategoria wiekowa: 4+

REŻYSERIA Saara Cantell SCENARIUSZ Sami Keski-Vähälä OBSADA Rebecca Halonen, Eija Ahvo, Edvin Fagerström, Kristiina Elstelä, Helena Grönqvist PRODUCENT Teea Hyytiä PRODUKCJA Zodiak Finland Oy DYSTRYBUCJA W POLSCE Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i Kino Świat

PLAKAT | ZWIASTUN

ZIMOWE-PRZYGODY-JILL-I-JOY

Chcecie przyozdobić choinkę ozdobami Kina Dzieci? Do pobrania i wydrukowania wzory bombek triskele!

SZABLON KOLOROWY

SZABLON DO POKOLOROWANIA 

SZABLON NA RYSUNKI